Wesele w Ośrodku Copernicusie

Jeśli chcesz aby ten dzień pozostał na zawsze
wśród  najpiękniejszych wspomnień pomożemy Ci w tym.

Ośrodek Copernicus to miejsce powstało z myślą o Tobie – bez żadnych kompromisów. Kompleks nowoczesnych obiektów położony jest w niewielkiej odległości od Olsztyna,
a jednocześnie w ustronnej okolicy stanowiącej niepowtarzalną scenerię do organizacji przyjęć weselnych.

Stella to malowniczo położona restauracja nad brzegiem Jeziora Wulpińskiego oferująca dania kuchni kontynentalnej oraz wykwintne potrawy spoza karty. Menu weselne każdorazowo ustalone jest zgodnie
z życzeniem naszych gości.
W zależności od oczekiwań i liczebności grupy, uroczystość odbywa się w klimatyzowanej sali głównej, sali kominkowej również w pełni klimatyzowanej, w obu salach, jeśli organizatorzy przewidują rozdział pomiędzy konsumpcją i tańcami. Kontakt w takim przypadku zapewniają telebimy dające podgląd z drugiej sali.

Do dyspozycji Państwa pozostaje taras widokowy
i ogródek. Pieczenie prosiaka bądź dzika, wędzenie mięs
lub ryb we własnej wędzarni, grill czy ognisko to tyko niektóre propozycje mogące stanowić dodatkową atrakcję np.: poprawin.

Przestronne bungalowy zlokalizowane na terenie ośrodka oferują azyl rozbawionym biesiadnikom.
Wyposażone są w kominki, sauny, CTV i wszystko to
co jest niezbędne by miejsce to zaliczyć do komfortowych.

Wspaniały widok na zatokę jeziora nocą, rozświetloną setkami lamp na pomostach przystani.
Do niezapomnianych należą również sesje zdjęciowe pozostawiające pamiątkę, którą trudno porównać do innych.

Ośrodek Copernicus to pięć hektarów dozorowanego terenu, na który wstęp mają jedynie uprawnione osoby – po to byś mógł tego specjalnego dnia czuć się naprawdę bezpiecznie.

Przy nadmiarze rozpierającej Cię energii do dyspozycji pozostawiamy sprzęt pływający, kąpielisko, boisko piłki siatkowej i korty tenisowe.

Ceny naszych usług nie należą do wygórowanych, szczególnie że nowożeńcy dostają gratis przestronny apartament oraz bez dodatkowych opłat jest do dyspozycji strzeżony parking i wszystkie atrakcje ośrodka. Tym co wyróżnia naszą ofertę jest to, iż Państwo w czasie imprezy są gospodarzami a przebieg uroczystości nie zakłócają inne imprezy czy postronni goście.